چاپ سابلیمیشن چیست ؟ بازدید ۷۸

چاپ سابلیمیشن چیست ؟ یکی از روش های جدید چاپ است که از آن برای چاپ بر روی سطوح مختلف با جنس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از طریق این روش شما قادر خواهید بود که بر روی چوب،تی شرت  (پارچه)، فلز، سنگ، کاشی و سرامیک و …چاپ انجام دهید.

 

بادستگاه سابلیمیشن شما میتوانید برروی انواع اجسام چاب انجام دهید ( چاپ روی تی شرت ، چاپ روی لیوان ، چاپ روی پازل، چاپ روی قاب موبایل ، چاپ روی کلاه ،چاپ روی پیکسل و جاسویچی و …)

اینکار علاوه بر اینکه یک کار زیبا و قشنگ از لحاظ ظاهری محسوب می شود سبب این می شود که کارمندان شما از اینکه برایشان ارزش قائل شدید و وقت گذاشتید حس خوبی پیدا کنند. این جا هم باید متذکر شد که چاپ سابلیمیشن این کار یعنی چاپ طرح دلخواهتان روی لیوان را ممکن می سازد.

 

حالا که مواردی از قابلیت های چاپ سابلیمیشن گفته شد احتمالا برایتان سوال پیش آمده که این چاپ چگونه انجام می شود و شکل دستگاه سابلیمیشن چگونه است.

در چاپ سابلیمیشن ابتدا به یک پرینتر جوهر افشان مثل EPSON T50,EPSON P50 , EPSON L800 , EPSONl1800 نیاز داریم که با استفاده از کاغد مخصوص سابلیمیشن طرح مورد نظر خودمون رو روش پرینتر بگیریم و با استفاده از دستگاه سابلیمیشن چاپ نهایی روی تی شرت یا لیوان یا موبایل انجام میشه این دستگاه در واقع کار پرس این طرح رو انجام میده و دستگاه سابلیمیشن در ابعاد های مختلف و سایز های مختلف وجود داره که از سایز A4 تا سایز بالاتر از یک متر دستگاه سابلیمیشن در هنگام چاپ دمای بالا و گرمای زیادی دارد که جوهر را از کاغذ مورد نظر به اجسام انتقال دهد .

چاپ سابلیمیشن چیست ؟ was last modified: اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۸ by KaadoMado

توسط : KaadoMado در تاریخ دوشنبه ۰۲, مهر ۱۳۹۷

دسته : وبلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *